Úvod Aktuality Cestu na Havran budúci rok neopravia. Pontónový most nie je istý

Cestu na Havran budúci rok neopravia. Pontónový most nie je istý

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ľudia na oboch stranách Váhu musia na jar počítať s dvojmesačným uzavretím Krajinského mosta – jediného cestného premostenia v širokom okolí Konosba. Obchádzková trasa pre automobilovú dopravu môže viesť cez Hlohovec alebo Lúku.

krajinsky most

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Zatiaľ so žiadnou inštitúciou neprebiehajú rokovania ohľadom pontónového mosta, a to z dôvodu, že v súčasnosti nepoznáme inštitúciou, ktorá by takýto most vlastnila,“ informoval Miroslav Benka, riaditeľ Správy a údržby ciest TTSK a dodal: „Keďže nemáme zatiaľ vedomosť o takomto mostnom zariadení, neviem povedať aké dopravné obmedzenia by tam platili.“

Riaditeľ ďalej informoval, že verejné obstarávanie na čiastočnú opravu Krajinského mosta v hodnote 200-tisíc eur bude vyhlásené po udelení súhlasu zo strany Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) 안아보자 다운로드. Malo by to byť tento mesiac.

REKLAMA

S opravami chce Správa a údržba ciest TTSK začať v apríli Cine 21 movie download. Hotové by mali byť do Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny. Zahŕňajú rozšírenie cesty o 50 cm, odstránenie jednotlivých vrstiev vozovky a ich náhradu vm player 다운로드. Taktiež je naplánovaná reprofilácia hlavného piliera nosného oblúka. Stavebné práce budú prebiehať počas plnej uzávierky.

V súvislosti s opravou Krajinského mosta sa začali šíriť informácie o plánovanom rozšírení cesty na Havran Download Android bitmap. To sa však podľa Miroslava Benku v nasledujúcom roku neuskutoční: „Napriek tomu, že cesta II/499 od Krajinského mosta smerom na Topoľčany by si žiadala väčšiu opravu, Trnavský samosprávny kraj v budúcoročnom rozpočte neuvažoval s finančnými prostriedkami na opravu daného úseku 폰으로 다운로드. Môžem vám s určitosťou potvrdiť, že sa tento úsek nebude opravovať súčasne s Krajinským mostom.“

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA