Úvod Aktuality Centrum mesta zdobí „obrí“ veniec – môžete sa pri ňom odfotiť

Centrum mesta zdobí „obrí“ veniec – môžete sa pri ňom odfotiť

REKLAMA

Centrum Piešťan zdobí oproti minulým rokom bohatšia vianočná výzdoba. Pracovníci Služieb mesta Piešťany vyrobili veniec k soche páva na pešej zóne, vlastnoručne pripravili ozdoby a girlandy, ktoré zavesili na viacerých miestach a na záver vo štvrtok 7 닥터후 시즌1 다운로드. decembra pribudol v centre obrý veniec, pri ktorom si Piešťanci i návštevníci môžu urobiť peknú fotku.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Kreativita a entuziazmus nového vedenia SMP v spojení so šikovnosťou dlhoročných pracovníkov sa podpísal pod tohtoročnú výzdobu centra Piešťan Premier Pro 2.0. Najviditeľnejší je včera inštalovaný veniec uprostred Winterovej ulice, ale cez deň i po zotmení dáva centru Piešťan svieži dych i nový prvok výzdoby, ktorý  nadväzuje na sochu páva pri Skákajúcej fontáne Smurf game.

Pracovníci Služieb mesta Piešťany vyrobili časť ozdôb, ktoré zdobia stromy na pešej zóne vlastnoručne. Rovnako osadili desiatky metrov girlánd na Kolonádovom moste i na Kolonáde na Winterovej ulici 한글 815 다운로드. Skrátka tak ako každý rok neprišli ani sídliská. Menšia jedlička zdobí priestor na Nikola Teslu a rovnako na Trajane krášli priestor vysvietený vianočný strom Tudors.

Fotografie Strediska verejnej zelene Služieb mesta Piešťany dokumentujú výrobu a postup predvianočného skrášľovania mesta a zachytávajú tých, ktorí šikovnosťou svojich rúk robia naše mesto krajším 한글2007 그리기마당 다운로드. Viac o činnosti strediska sa dozviete na FB stránke Služby mesta Piešťany – Stredisko verejnej zelene Fortune Harmony.

-th- Foto: SMP Stredisko verejnej zelene, -th-

REKLAMA