Úvod Aktuality Centroom pomaly ožíva

Centroom pomaly ožíva

REKLAMA

Do Centroomu vedľa obchodného domu Aupark sa pomaly vracia život a okrem obyvateľov bytov sa do budovy opäť nasťahovali aj obchodné prevádzky 혁오 22 다운로드. Hoci niektoré priestory ešte zostali prázdne, možnosť vrátiť sa na bývalé predajné miesto využijú skoro všetci pôvodní nájomníci.

IMG_6600

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
PN Taxi

V objekte je 44 bytových jednotiek na poschodiach a na prízemí niekoľko nebytových priestorov 실비 키우기 1.9 다운로드. Objekt bol skolaudovaný v roku 2010, v októbri 2015 sa jeho obyvatelia museli urgentne vysťahovať, pretože budove hrozilo zrútenie. V januári tohto roka začala spoločnosť Klimati Team, s.r.o., Hlohovec so sanačnými prácami na základe projektu predsedu Slovenskej komory stavebných inžinierov Vladimíra Benka 소설 저작권 다운로드.

IMG_6602

Ďalšia kolaudácia po vykonaní sanácie sa konala 19 Great Escape 1 episode. júla 2016 a podľa vyjadrenie zúčastnených je už budova bezpečná. V druhej polovici júla sa tak obyvatelia Centroomu vrátili do svojich bytov a bol uvoľnený aj priechod okolo budovy 토크온 모바일 다운로드. Do obchodných priestorov sa sťahujú okrem jedného aj ich pôvodní nájomníci.

IMG_6596
IMG_6598

IMG_6604-ad-

REKLAMA