Úvod Aktuality Bývalá prednostka Piešťan nastupuje do Hlohovca

Bývalá prednostka Piešťan nastupuje do Hlohovca

REKLAMA

Bývalá prednostka Mestského úradu v Piešťanoch Denisa Bartošová, ktorá skončila na úrade hneď po nástupe primátora Miloša Tamajku, bude od augusta pôsobiť v Hlohovci Runday download. Na poste prednostky Mestského úradu v Hlohovci vystrieda Evu Lukáčovú. Podľa vyjadrenia radnice susedného mesta, dlhoročná prednostka Lukáčová končí vo funkcii po vzájomnej dohode s primátorom mesta Miroslavom Kollárom I hate to it once again.

w_mg_5027[1]
Bývalá prednostka Piešťan bude pôsobiť v Hlohovci
E 야생화 mp3 다운로드. Lukáčová pôsobila vo funkcii prednostky MÚ Hlohovec od roku 2005 a pracovala pre troch primátorov – Jána Dlhopolčeka, Petra Dvorana a Miroslava Kollára Dragonblade. Súčasný primátor jej vyjadril poďakovanie za odvedenú prácu vo funkcii prednostky  v predchádzajúcich aj v aktuálnom volebnom období, vďaka čomu bol príchod nového vedenia mesta a fungovanie úradu v tomto prechodnom období plynulé a bezkonfliktné 스파르탄 브라우저 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Od 1. augusta bude do funkcie prednostky Mestského úradu Hlohovec vymenovaná Denisa Bartošová, ktorá posledných dvanásť rokov pôsobila ako prednostka Mestského úradu v Piešťanoch a v rokoch 2007 – 2015 ako viceprezidentka Asociácie prednostov úradov miestnej samosprávy v SR ie9 파일 다운로드.

RNDr. Denisa Bartošová (48) vyštudovala odbor Ochrana prírodného prostredia na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave, absolvovala tiež vzdelávacie projekty Manažérske vzdelávanie prednostov úradov miestnej samosprávy SR a Manažment financií samospráv old version of The Kingdom of the Wind. Vo verejnej správe pracuje od roku 1991, pôsobila o. i. aj ako členka Medzirezortnej komisie na koordináciu vzdelávania zamestnancov územnej samosprávy plniacich úlohy štátnej správy Ministerstva vnútra SR Angry ip scanner.

„Som rád, že aj po odchádzajúcej dlhoročnej prednostke E. Lukáčovej bude Mestský úrad v Hlohovci aj v nasledujúcom období viesť ďalšia skúsená manažérka zo sektoru verejnej správy Kim's Black Box. Považujem to za mimoriadne dôležité najmä v súčasnej situácii, keď sa pripravuje zásadnejšia zmena organizačnej štruktúry MÚ s cieľom zefektívniť prácu úradu a spustenie klientskeho centra pre občanov free theme of WordPress. Navyše sa na Mestský úrad z Vodárenských a technických služieb vracia priame riadenie vykonávania cintorínskych služieb, starostlivosti o verejné osvetlenie, zeleň a údržbu komunikácií, čo tiež vytvára zvýšené nároky na kapacity a efektivitu úradu pri riadení, komunikácii a kontrole externých dodávateľov týchto služieb,“ zhodnotil túto personálnu zmenu primátor mesta Miroslav Kollár.

TS Zuzana Hrinková Siebenstichová / red Foto: mp

REKLAMA