Úvod Aktuality Branný deň s Mestskou políciou Piešťany

Branný deň s Mestskou políciou Piešťany

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Mestská polícia v Piešťanoch zorganizovala v rámci prevencie kriminality dňa 28.6.2021 branný deň pre ZŠ Mojmírova ul., ktorého sa zúčastnili 5 java spring. a 6. ročníky a  Spojená základná škola.

Pre deti bol pripravený zaujímavý program, najskôr sa predviedli členovia Kynologického klubu Bodona s ukážkami výcviku psov, mnohí z účastníkov sa hneď informovali, či by mohli prísť aj so svojimi psíkmi a absolvovať s nimi výcvik Download an earlier version of Chrome. Pripravené boli stanovištia s ukážkami výzbroje a výstroje príslušníkov Mestskej polície Piešťany a príslušníkov PZ SR z Obvodného oddelenia PZ v Piešťanoch a streľbami zo vzduchovky, o ktoré bol záujem až do odchodu žiakov z areálu 지포스 그래픽카드 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pre tých, ktorí mali záujem si opekať na ohni, bolo pripravené ohnisko a neodradilo ich ani horúce letné počasie. Deti si aj zašportovali, zahrali sa s loptami, či preťahovali lanom logitech webcam.

A na záver sa prišli poďakovať za zaujímavo strávený deň a už cupitali do školy, veď koniec školského roka už bol na dosah, tak sme si zaželali krásne prázdniny, aby sme sa tu opäť o rok mohli spoločne stretnúť exid hot pink mp3.

Mgr. Viera Dominová, MsP Piešťany

REKLAMA