Úvod Aktuality Branislav Bukovský zomrel pred piatimi rokmi. Piešťanci opäť pripravili spomienku

Branislav Bukovský zomrel pred piatimi rokmi. Piešťanci opäť pripravili spomienku

REKLAMA

Kňaz Branislav Bukovský bol obľúbený aj u mnohých Piešťancov. Jeho náhla smrť prekvapila a zarmútila. Stalo sa to pred piatimi rokmi 스마트폰 해킹 툴 다운로드. Pri príležitosti výročia si na vzácneho človeka opäť spomenieme aj v Piešťanoch.

B Hangul Edition of Pokémon Heart Gold. Bukovský zomrel počas lyžovačky vo Francúzsku v nedeľu 23. marca 2014 vo veku 46 rokov. V Piešťanoch pôsobil od svojej vysviacky v roku 1995 학습 앱 다운로드. Zanietením a oddanosťou službe si získal najmä srdcia mladých, ktorí s ním aj po jeho odchode z Piešťan zostali v kontakte.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Chlapci na panvici

Spoločná spomienka sa uskutoční v sobotu 23 웹사이트 다운로드. marca o 16:00 h v kostole sv. Štefana. Najskôr je naplánovaná sv. omša a po nej voľný program s malým občerstvením, fotkami, premietaním dokumentu zo života Braňa Bukovského 실버라이트 영상 다운로드. Rovnako sú pripravené aktivity pre celé rodiny.

Branislav Bukovský

sa narodil 13 Download a cinema. februára 1968 v Trnave. Za Kristovho kňaza bol ordinovaný 10. júna 1995. Pôsobil ako kaplán vo farnostiach Piešťany, Bratislava – Blumentál i Bratislava – Sv website image in bulk. Alžbety. Ako administrátor slúžil od roku 1999 vo farnosti Veľké Ripňany. V roku 2001 bol menovaný za farára do farnosti Bratislava – Devín a od roku 2006 pôsobil ako farár vo farnosti Bratislava – Kráľovnej Rodiny 삼성 갤럭시 앱 다운로드. Pôsobil zároveň ako cirkevný sudca a dlhé roky sa podieľal na výrobe náboženských programov v RTVS. Branislav Bukovský bol aj členom Rady KBS pre spoločenské komunikačné prostriedky Download cakewalk. Zomrel náhle v nedeľu 23. marca 2014 vo veku 46 rokov vo Francúzsku.

-inf

REKLAMA