Úvod Aktuality Branislav Bukovský zomrel pred piatimi rokmi. Piešťanci opäť pripravili spomienku

Branislav Bukovský zomrel pred piatimi rokmi. Piešťanci opäť pripravili spomienku

REKLAMA
GM Dental Zubar

Kňaz Branislav Bukovský bol obľúbený aj u mnohých Piešťancov. Jeho náhla smrť prekvapila a zarmútila. Stalo sa to pred piatimi rokmi 스마트폰 해킹 툴 다운로드. Pri príležitosti výročia si na vzácneho človeka opäť spomenieme aj v Piešťanoch.

B Hangul Edition of Pokémon Heart Gold. Bukovský zomrel počas lyžovačky vo Francúzsku v nedeľu 23. marca 2014 vo veku 46 rokov. V Piešťanoch pôsobil od svojej vysviacky v roku 1995 학습 앱 다운로드. Zanietením a oddanosťou službe si získal najmä srdcia mladých, ktorí s ním aj po jeho odchode z Piešťan zostali v kontakte.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Spoločná spomienka sa uskutoční v sobotu 23 웹사이트 다운로드. marca o 16:00 h v kostole sv. Štefana. Najskôr je naplánovaná sv. omša a po nej voľný program s malým občerstvením, fotkami, premietaním dokumentu zo života Braňa Bukovského 실버라이트 영상 다운로드. Rovnako sú pripravené aktivity pre celé rodiny.

Branislav Bukovský

sa narodil 13 Download a cinema. februára 1968 v Trnave. Za Kristovho kňaza bol ordinovaný 10. júna 1995. Pôsobil ako kaplán vo farnostiach Piešťany, Bratislava – Blumentál i Bratislava – Sv website image in bulk. Alžbety. Ako administrátor slúžil od roku 1999 vo farnosti Veľké Ripňany. V roku 2001 bol menovaný za farára do farnosti Bratislava – Devín a od roku 2006 pôsobil ako farár vo farnosti Bratislava – Kráľovnej Rodiny 삼성 갤럭시 앱 다운로드. Pôsobil zároveň ako cirkevný sudca a dlhé roky sa podieľal na výrobe náboženských programov v RTVS. Branislav Bukovský bol aj členom Rady KBS pre spoločenské komunikačné prostriedky Download cakewalk. Zomrel náhle v nedeľu 23. marca 2014 vo veku 46 rokov vo Francúzsku.

-inf

REKLAMA