Connect with us

Aktuality

Bomba v Auparku druhý deň po sebe

Published

on

Reklama
Reklama

Bomba v Auparku dva dni po sebe. To je piešťanská realita nedele 6. januára a pondelka 7. januára. V budove nákupného centra práve zasahujú policajti a hasiči.

„V súvislosti s oznámením bomby v nákupnom centre v Piešťanoch vykonala polícia pyrotechnickú prehliadku, ktorá bola krátko po 11 hodine ukončená s negatívnym výsledkom. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre šírenie poplašnej správy,“ informovala Martina Kredatusová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave, v súvislosti s udalosťami z nedele. Včera boli v súvislosti s nahlásenou bombou evakuovaní aj obyvatelia priľahlej obytnej budovy Centroom.

Keďže bol aj štátny sviatok prevádzky nákupného centra boli zavreté. Anonymovi tak nevyšiel zámer a preto ho zrejme dnes zopakoval. Nákupné centrum dostalo v pondelok 7. januára opäť oznam o umiestnení bomby. Objekt evakuovali a polícia a hasiči práve vykonávajú potrebné úkony.

Anonym si zrejme vyberá v posledných dňoch centrá Aupark úplne cielene. V piatok 4. januára museli pre nahlásenú bombu evakuovať košický Aupark, v sobotu 5. januára žilinský. Po prehliadkach oboch konštatovala polícia negatívne výsledky a o pár hodín boli prístupné verejnosti.
-th- Foto: -bt-

Reklama

Populárne články