Úvod Aktuality BMW skončilo po naháňačke s policajtmi v poli, našli v ňom drogy

BMW skončilo po naháňačke s policajtmi v poli, našli v ňom drogy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vodič najprv svojou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky, ale aj policajtov, ktorí ho prenasledovali. Odbočil do poľa, kde ho zastavila betónová skruž 너의 이름은 더빙 다운로드. V aute policajti našli vrecko s bielou kryštalickou látkou.

Policajná hliadka si v piatok nadránom všimla na Bratislavskej ulici v Trnave BMW 330 XD, ako jeho vodič nerešpektoval dopravnú značku a vošiel do zákazu vjazdu 정령왕 엘퀴네스 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Policajti dali vodičovi zvukové a svetelné znamenie, aby zastavil na krajnici. Vodič však výzvu polície nerešpektoval a dal sa na útek.  Vysokou rýchlosťou smeroval na výjazd z Trnavy a ďalej po rýchlostnej ceste R1 smerom na Nitru,“ informovala hovorkyňa polície Martina Kredatusová song as a minus.

Vodič podľa jej slov nebezpečnou a riskantnou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky a prenasledujúcich policajtov sa snažil vytlačiť z cesty it to GomPro.

Na konci obce Hájske (okr. Šaľa) prešiel do poľa a tu ho zastavila betónová skruž. Auto po náraze začalo dymiť a posádka z neho ušla Frog King Snow. Kúsok od auta zadržali policajti spolujazdca, ktorý sa ukrýval v poraste. Vodičovi sa síce podarilo utiecť, no podozrivý skončil napokon v rukách polície.

„Pri prehliadke auta sme našli vrecko s bielou kryštalickou látkou a ďalšie veci súvisiace s drogovou trestnou činnosťou.  Pri ich vyhľadaní nám pomáhal aj služobný pes Yor. Vyšetrovanie drogovej trestnej činnosti si prevzali policajti z okresu Šaľa,“ dodala hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ Trnava

REKLAMA