Úvod Aktuality BMW skončilo po naháňačke s policajtmi v poli, našli v ňom drogy

BMW skončilo po naháňačke s policajtmi v poli, našli v ňom drogy

REKLAMA

Vodič najprv svojou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky, ale aj policajtov, ktorí ho prenasledovali. Odbočil do poľa, kde ho zastavila betónová skruž 너의 이름은 더빙 다운로드. V aute policajti našli vrecko s bielou kryštalickou látkou.

Policajná hliadka si v piatok nadránom všimla na Bratislavskej ulici v Trnave BMW 330 XD, ako jeho vodič nerešpektoval dopravnú značku a vošiel do zákazu vjazdu 정령왕 엘퀴네스 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

„Policajti dali vodičovi zvukové a svetelné znamenie, aby zastavil na krajnici. Vodič však výzvu polície nerešpektoval a dal sa na útek.  Vysokou rýchlosťou smeroval na výjazd z Trnavy a ďalej po rýchlostnej ceste R1 smerom na Nitru,“ informovala hovorkyňa polície Martina Kredatusová song as a minus.

Vodič podľa jej slov nebezpečnou a riskantnou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky a prenasledujúcich policajtov sa snažil vytlačiť z cesty it to GomPro.

Na konci obce Hájske (okr. Šaľa) prešiel do poľa a tu ho zastavila betónová skruž. Auto po náraze začalo dymiť a posádka z neho ušla Frog King Snow. Kúsok od auta zadržali policajti spolujazdca, ktorý sa ukrýval v poraste. Vodičovi sa síce podarilo utiecť, no podozrivý skončil napokon v rukách polície.

„Pri prehliadke auta sme našli vrecko s bielou kryštalickou látkou a ďalšie veci súvisiace s drogovou trestnou činnosťou.  Pri ich vyhľadaní nám pomáhal aj služobný pes Yor. Vyšetrovanie drogovej trestnej činnosti si prevzali policajti z okresu Šaľa,“ dodala hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ Trnava

REKLAMA