Úvod Aktuality Blízkych zrazeného cyklistu zaráža nečinnosť polície

Blízkych zrazeného cyklistu zaráža nečinnosť polície

REKLAMA

Podľa rodiny ťažko zraneného cyklistu sa policajt, ktorý má nehodu objasniť, vráti do práce až 10. septembra full Pinterest image. Polícia k prípadu žiadne informácie neposkytuje, mohli by zmariť vyšetrovanie.

[singlepic id=34264 w=320 h=240 float=left]

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zatiaľ čo Krajské policajné riaditeľstvo Trnava posiela médiám správy o dopravných nehodách takmer okamžite, k závažnému prípadu z 21 Obit. augusta žiadne konkrétne informácie doteraz neposkytlo. Rodina ťažko zraneného cyklistu sa preto rozhodla pátrať po páchateľovi aj prostredníctvom Facebooku Subtitles in Spanish.

Ako sme informovali, muža so zakrvavenou a rozbitou cyklistickou prilbou a mnohými zraneniami našiel náhodný okoloidúci v utorok 21 Skelelton Key. augusta večer na málo používanej poľnej ceste pri družstevnom hnojisku v obci Ostrov. Pravdepodobne ho tam doviezol vodič, ktorý ho na inom mieste zrazil Happy meed mr.

„Polícia eviduje dopravnú nehodu z 21. augusta v obci Ostrov. Pri jej vyšetrovaní pracujeme s viacerými verziami. V súčasnosti vykonávame všetky potrebné úkony, aby sme dopravnú nehodu objasnili,“ uviedol krajský policajný hovorca Michal Hanus 최신가요 2019 11월 다운로드.

„Policajt, ktorému bol spis pridelený, nasledujúci deň po nehode nastúpil na dvojtýždňový rehabilitačný pobyt, na termín ako to nazvali, si presne nespomínam, takže na polícii v Piešťanoch nám povedali, že prípad začnú vyšetrovať 10 윈도우7 pro 32비트 다운로드. septembra, nakoľko spisy si po sebe nepreberajú,“ hovorí dcéra zraneného cyklistu a dodáva: „Táto nečinnosť nás zarazila, preto sme oslovili ľudí cez média.“

Krajský policajný hovorca to v e-mailovej odpovedi na naše otázky nekomentoval: „Vzhľadom k tomu, že prebieha vyšetrovanie, polícia bližšie informácie k prípadu poskytovať nebude, nakoľko by mohlo prísť k jeho zmareniu.“

Rodine ťažko zraneného cyklistu sa zatiaľ neozval žiadny svedok, ktorý by mohol pomôcť okolnosti nehody objasniť 궁서체 다운로드.

Text a ilustračné foto: Martin Palkovič

REKLAMA