Úvod Aktuality Blíži sa ďalší ročník súťaže Do práce na bicykli, registrácia odštartovala

Blíži sa ďalší ročník súťaže Do práce na bicykli, registrácia odštartovala

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ďalší ročník populárnej celoslovenskej súťaže Do práce na bicykli sa nezadržateľne blíži, registrácia tímov sa rozbehla 1. marca 구글플레이스토어 apk 다운로드. Minulý ročník prekonal doterajšie rekordy, dohromady sa zapojilo 1730 tímov a 5635 cyklistov a organizátori dúfajú, že sa počty účastníkov zvýšia i tentokrát 애국전선 다운로드. Koordinátorom a odborným garantom súťaže je Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica, ktorá na projekte spolupracuje s viacerými partnermi 올인포커 다운로드. Naša samospráva aktuálne nie je zaregistrovaná, ale podľa vyjadrenia hovorkyne Mesta Piešťany Evy Bereczovej sa do projektu určite zapojí aj tento rok Download cryea.dll. Hneď ako sa objaví v zozname, budú môcť zamestnanci firiem, inštitúcií a organizácií prihlásiť svoje 2 až 4-členné tímy Fondant Fondant love download.

do práce

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Jedným zo základných motívov tohtoročnej kampane je motivácia zamestnávateľov pre vytváranie vhodných podmienok pre zamestnancov, ktorí dochádzajú do práce na bicykli a pomáhajú tak spoluvytvárať kvalitnejší život v našich mestách Share the gothic ttf download. Samozrejmosť, akou sú cyklostojany, sprchy, prezliekárne by mali byť štandardnou súčasťou každej slušnej firmy a verejnej inštitúcie. Prípadná ďalšia motivácia zo sociálneho fondu pre tých, ktorí sa rozhodnú nechať auto doma bude nepochybne vítaná a ocenená všetkými priaznivcami dvoch kolies,“ uvádza Peter Klučka, Národný cyklokoordinátor 구글지도 이미지 다운로드.

Hlavnou motiváciou by podľa organizátorov mal byť dobrý pocit účastníkov z toho, že urobia niečo pre svoje zdravie, svoje mesto a životné prostredie 악인전 무료 다운로드. Kampaň Do práce na bicykli je však aj súťaž, takže na cyklistov čakajú aj hodnotné ceny. Medzi cenami je napríklad 7 mestských bicyklov DEMA MADELINE STANDARD a DEMA MADELINE STYLE vo viacerých farebných prevedeniach, značkový elektrický bicykel Lectron Voyager RSX prípadne Lectron Altezza RS, pobyt pre dve osoby v hoteli Kráľova studňa na dve noci, s plnou penziou a voľným vstupom do sauny a zapožičanie dvoch horských bicyklov 3gp 컨버터 다운로드. Slovenská pošta prispela na distribúciu oficiálnych tričiek kampane, vďaka čomu získajú všetky registrované tímy pri prvej objednávke tričiek dopravu na vybranú adresu zdarma v4pc version.

cyklo

-lt/Zdroj: Do práce na bicykli, Mesto Piešťany/Foto: archív-

REKLAMA