Úvod Aktuality Beethovenova alej na Červenej veži je v dražbe za 2 850 000...

Beethovenova alej na Červenej veži je v dražbe za 2 850 000 eur

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ambiciózny developerský projekt Beethovenova alej, ktorého cieľom bolo vybudovanie rozsiahleho hotelového komplexu a lokality rodinných domov na Červenej veži zrejme v súčasnej podobe definitívne končí 포가튼 사가 다운로드. Pozemky s rozlohou 311 705 metrov štvorcových sú aktuálne v ponuke dražobnej spoločnosti Platiť sa oplatí. Noví majitelia areálu môžu byť známi už 30 코만도스 확장팩 다운로드. mája, kedy je na pláne dobrovoľná dražba, potenciálny investor však bude musieť siahnuť poriadne hlboko do vrecka, nakoľko minimálna výška podania je 2 850 000 eur

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Pozemky sú v súlade s územnoplánovacou dokumentáciou obce Banka určené pre vybudovanie zóny individuálnej bytovej výstavby rodinných domov a zóny rekreačného komplexu Download the career certificate form. Obe zóny mali byť od seba oddelené jestvujúcou stromovou alejou, ktorá rozdeľuje územie na severovýchodnú rekreačno-multifunkčnú časť a juhozápadnú obytnú časť určenú pre zástavbu rodinných domov Spss Hangul edition. V rámci severovýchodnej rekreačno-multifunkčnej lokality mal byť prevažne vybudovaný aquapark spolu s hotelovým komplexom a územím rekreačných chát,“ píše sa v popise draženej nehnuteľnosti ts conversation translator download.

Pôvodný projekt Beethovenova alej bol rozdelený na dve časti, prvá mala poskytnúť relaxáciu a oddych návštevníkom mesta v hotelovom komplexe, ktorý mal pozostávať zo 110 izieb, aquaparku, športového areálu i 138 rekreačných chatiek 프레지 넥스트 다운로드. Druhú časť nachádzajúcu sa bližšie k obci Ratnovce malo tvoriť 164 rodinných domov s pozemkami.

O nových majiteľoch pozemkov sa bude rozhodovať v utorok 30 공공기관 내pc지키미 다운로드. mája o 10.00 hodine v priestoroch Apollo klubu v Bratislave, dražobná zábezpeka je stanovená na 49 000 eur. 

-lt/Zdroj: Platiť sa oplatí, bazos.sk, www.beethovenovaalej.sk/Foto: Beethovenova alej, Platiť sa oplatí, archív-

REKLAMA