Úvod Aktuality Banka: O prestarnuté topole sa po urgenciách začali zaujímať kúpele

Banka: O prestarnuté topole sa po urgenciách začali zaujímať kúpele

REKLAMA

Praskajúce a padajúce stromy v Dominovej aleji na Banke poškodili už tento rok štyri autá – prvé si to odnieslo 19 Download atmel studio 6. apríla, ďalšie tri v stredu 28. júna Download dem from the National Geospatial Intelligence Agency. V oboch prípadoch stihli okoloidúci uskočiť a dreviny, našťastie, napáchali len materiálne školy. Po viacnásobných urgenciách zo strany starostky obce, obyvateľov i vďaka medializácii vyslali kúpele v piatok 30 virtual audio cable 다운로드. júna na Banku arboristov.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Piešťanské kúpele tvrdia, že stromy pravidelne kontrolujú a ošetrujú, no podľa obyvateľov sem arboristi nezavítali viac ako rok 사물의 비밀 다운로드. V odpovedi na urgencie starostky obce Tatiany Julinyovej uvádzajú ako termín ukončenia prác 30. jún.

V piatok 30. júna dopoludnia prišli dvaja arboristi, ktorí stihli s pomocou motorovej aj ručnej píly orezať jeden z piatich topoľov, na ostatné údajne potrebujú vysokozdvižnú plošinu 타짜맞고 다운로드. Keďže tento rizikový stav pretrváva dlhé roky, predovšetkým obyvatelia bytoviek sú nespokojní a takéto riešenie na poslednú chvíľu zďaleka nepokladajú za dostačujúce 페인터 10 다운로드. S majiteľmi pozemkov, na ktorých sú topole – Slovenské liečebné kúpele Piešťany a Opera Piešťany, sa podľa starostky komunikuje veľmi ťažko Moyamo. Spoločnosť Opera Piešťany je navyše v reštrukturalizácii.

-red, reprofoto: Bananský hlásnik-

REKLAMA