Úvod Aktuality Auto zadržali stromy nad roklinou, muž mal predtým celý deň popíjať

Auto zadržali stromy nad roklinou, muž mal predtým celý deň popíjať

REKLAMA
GM Dental Zubar

Hlohovskí policajti boli privolaní k nálezu havarovaného auta Mitsubischi Pajero v k. ú. obce Jalšové na lesnej ceste. Na udalosť upozornil v nedeľu, 3 happy birthday songs. 6. približne o 20.00 h náhodný okoloidúci, ktorý zraneným mužom privolal cez linku 112 pomoc.

Podľa informácií sa mali v aute nachádzať niekoľko desiatok minút dve zakliesnené osoby s vážnymi zraneniami Wait and you. Policajti na mieste zistili totožnosť mužov aj približné okolnosti udalosti.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

„Vozidlo bolo držané stromami a hrozilo jeho zrútenie do rokliny xf-adsk2017_x64.exe. Vo vozidle sa nachádzala jedna osoba, hasiči preverili jej zdravotný stav. Vozidlo zabezpečili proti ďalšiemu pohybu. Po vykonaní potrebných úkonov a vyslobodení osoby vytiahli vozidlo na lesnú cestu Visual Studio 2008. Na vyslobodenie uviaznutej osoby použili hasiči z Hlohovca hydraulické vyslobodzovacie zariadenie,“ priblížila zásah Júlia Kedrová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave 슈퍼 혼두라 다운로드.

„Podľa vyjadrenia sa mal 52 ročný muž zoznámiť s 31 ročným mužom a spolu mali popíjať celú nedeľu. Potom sa starší muž ponúkol mladšiemu, že ho odvezie domov 간편한 mp3 다운로드. Cestou cez les nezvládol riadenie a narazil do stromov. Policajti podrobili muža dychovej skúške na alkohol, pri ktorej mu namerali 0,59 mg/l, čo je 1,23 promile alkoholu v dychu the oa 다운로드. Zranenia oboch mužov si vyžiadali okamžitý transport do trnavskej nemocnice,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Podľa predbežných výsledkov by sa zo zranení mali zotavovať 2-3 týždne Pebook app. V čase nehody sa vo vozidle nachádzal aj pes, plemena Československý vlčiak, ktorého polícia za asistencie hliadky mestskej polície umiestnila dočasne do útulku pre zvieratá Endhiran 다운로드. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví.

Zdroj: TS KR PZ Trnava a KR HaZZ Trnava

REKLAMA