Úvod Aktuality Auto vrazilo do chodca, vodič nezastavil. Polícia hľadá svedkov

Auto vrazilo do chodca, vodič nezastavil. Polícia hľadá svedkov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Novomestskí dopravní policajti hľadajú svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo  15. februára 2020 v čase okolo 21.00 hod. v obci Častkovce na ceste II/504 네잎클로버 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Podľa doterajších zistení, k dopravnej nehode malo dôjsť tak, že doposiaľ neznámy vodič s neznámym vozidlom jazdil po ceste II/504 v smere od obce Častkovce do obce Podolie, pričom za dopravnou značkou, ktorá označuje začiatok obce Podolie sa počas jazdy plne nevenoval vedeniu vozidla, v dôsledku čoho narazil do chodca, ktorý sa pohyboval pri pravom okraji vozovky v smere od obce Častkovce do obce Podolie Download the Bible for free. Chodec v dôsledku nárazu utrpel zranenie ľavej ruky. Po zrážke neznámy vodič nezastavil a pokračoval v jazde smerom do obce Podolie,“ informovali predstavitelia Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Isaac Rivers free download.

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ktorí by vedeli uviesť skutočnosti, ktoré by pomohli k jej objasneniu. Volať môžu na telefóne číslo 158, prípadne na 0961243520 Pokemon Quest. Môžete sa ozvať aj prostredníctvom Facebooku Polícia SR – Trenčiansky kraj formou súkromnej správy Itus River.

TS KR PZ v Trenčíne

REKLAMA