Úvod Aktuality Arcibiskupa Bezáka podporia koncertom a diskusiou

Arcibiskupa Bezáka podporia koncertom a diskusiou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Verejnosť stále stojí za odvolaným trnavským arcibiskupom Róbertom Bezákom. Už v nedeľu 21. októbra sa v Hlohovci v parku pri Vlastivednom múzeu uskutoční koncert spojený s verejnou diskusiou this topic. Začiatok je o 14.00 h.

[singlepic id=36183 w=320 h=240 float=right]Pod veľkokapacitným stanom pre 500 ľudí zahrá skupina Janais 아일랜드 영화 다운로드. Na tému  „Spiritualita spoločenstva v Cirkvi a prínos Mons. Róberta Bezáka“ budú diskutovať František Mikloško, František Múčka, Andrej Škubla a Leopold Jablonský 한국 고전영화 다운로드. Po prestávke s vystúpením skupiny Janais budú diskutujúci odpovedať na otázky z publika. Program ukončia modlitbou a požehnaním.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Podporovatelia Róberta Bezáka sa zhromaždeniach vyjadrujúcich mu dôveru zišli už niekoľkokrát WeChat pc version. Hlasy za vysvetlenie dôvodov jeho odvolania neutíchajú ani po ukončení petície, ktorú podpísalo vyše 11 600 ľudí. V Českej republike vznikla web stránka na jeho podporu Minecraft Pokemon Mode. Jej súčasťou je dopis Svätému otcovi, ktorý môže podpísať každý. Píše sa v ňom: „My, dolu podpísaní českí a slovenskí kresťania, otca arcibiskupa Bezáka vnímame ako dobrého pastiera, ktorý miluje Krista a Cirkev a má veľkú úctu i k Vám, nástupcovi sv Graph eq download. Petra. Dosvedčujeme, že dokáže slovom i príkladom podávať evanjelium dnešnému svetu. Inšpirácia jeho osobnosti nás vedie k prehĺbeniu našej lásky ku Kristovi a k Cirkvi 삼성 증권 hts 다운로드. Preto táto láska nám pomáha prekonávať sklamanie z jeho odvolania, ktorému nerozumieme.“

Text: M. Palkovič Foto titulka: Martin Hesko

REKLAMA