Úvod Aktuality Antigénove testy na covid-19 robia aj v centre Piešťan

Antigénove testy na covid-19 robia aj v centre Piešťan

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pribudlo ďalšie miesto, kde si môžu dať ľudia spraviť bezplatný test na ochorenie covid-19. Okrem Národného ústavu reumatických chorôb (NÚRCH) robí antigénové testy už aj spoločnosť Horezza v areáli hotela Granit (Kúpeľný ústav F 김민규 here 다운로드. E. Scherera).

Podľa aktuálneho zoznamu, ktorý zverejnilo Ministerstvo zdravotníctva SR, sú v Piešťanoch dve odberné miesta na antigénové testovanie 노트북 절전모드 다운로드. NÚRCH funguje v rovnakom režime ako doteraz, teda v pondelok až piatok od 10.00 do 13.00 h.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V areáli hotela Granit na Teplickej ulici v Piešťanoch si môžu záujemcovia nechať spraviť bezplatný test taktiež v pracovných dňoch, a to od 8.00 – 16.00 h 마인크래프트 0 9 1 apk 다운로드.

Nové odberné miesto je zriadené sú súhlasom Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave. Testovanie prebieha v budove bývalej vrátnice hotela Granit – v otvorenom a zastrešenom priestore 워크3 다운로드.

Národný ústav reumatických chorôb v pondelok 30. novembra informoval, že záujemcovia potrebujú na absolvovanie antigénového testu minimálne 30 minút 프레디의 피자가게1 다운로드. Nápor už nie je taký veľký ako na začiatku testovania. Nové odberné miesto by ho malo ešte znížiť.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA