Úvod Aktuality Alkohol za volantom môže zabíjať

Alkohol za volantom môže zabíjať

REKLAMA

Za posledný týždeň si sadlo za volant auta v Trnavskom kraji celkom 26 opitých účastníkov cestnej premávky – 15 bolo vodičov motorových vozidiel a 11 cyklistov, ôsmim z nich z nich namerali policajti za volantom viac ako 1 promile, čím sa dopustili prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky Download the book simulator.

Osobnú skúsenosť s alkoholom za volantom má už aj 35-ročná žena z okresu Hlohovec, ktorá išla opitá v nedeľu poobede na aute Mercedes Benz Bluetooth download.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

S autom prechádzala cez m. č. Šulekovo, keď prešla bez príčiny do protismeru a narazila do oprotiidúceho auta Seat Leon. Po nehode jej policajti namerali v dychu 1,71 promile next Pot Player codec.

„Pri lustrácii navyše zistili, že za volant auta si sadla aj napriek tomu, že mala odobratý vodičský preukaz. Policajti ju po nehode obmedzili na osobnej slobode a Mikuláša strávila v policajnej cele Mercy Song. O jej vine a treste bude rozhodovať súd v tzv. super rýchlom konaní,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave skycastle full.

O pár hodín neskôr v obci Borský Mikuláš zastavila policajná hliadka 58-ročného miestneho muža. Za volantom auta mu namerali 1,20 mg/l alkoholu v dychu, čo sú presne 2,5 promile. Po dychovej skúške zostalo mužovi náhle zle a nakoniec skončil v starostlivosti lekárov.

„Obaja sú podozriví z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za čom im môže hroziť trest odňatia slobody až na jeden rok a zákaz činnosti viesť motorové vozidlá,“ dodala hovorkyňa.

Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA