Úvod Aktuality Aktualizované: Vinotéka In VINO na Teplickej v noci vyhorela, zrejme šlo o...

Aktualizované: Vinotéka In VINO na Teplickej v noci vyhorela, zrejme šlo o skrat

REKLAMA
Knebl

Obľúbená vinotéka In VINO wine bar & shop Piešťany, ktorá sa nachádza na Teplickej ulici 66, dnes 11. februára nadránom vyhorela Windows Video. Podľa vyjadrenia hovorkyne hasičov Júlie Kedrovej, na tiesňovú linku bolo skoro ráno nahlásené silné dymenie z budovy na Teplickej. Hasiči po príchode zistili, že sa jedná o požiar interiéru vinotéky 플로 음악 다운로드. Polícia predbežne cudzie zavinenie vylúčila a pravdepodobne sa tak jednalo o skrat na elektrickom zariadení.

02

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

„Celý objekt bol silne zadymený Windows 10 Minesweeper. Hasiči odvetrali priestor pretlakovým ventilátorom a na hasenie použili vysokotlakový prúd. Na mieste udalosti zasahovalo 6 hasičov z Piešťan a 2 kusy hasičskej techniky bts Idol download. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania,“ uviedla odborná inšpektorka Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave 시저3 다운로드.

„Polícia preveruje požiar ako poškodzovanie cudzej veci. Pri obhliadke polícia spolu so zisťovateľom požiaru predbežne cudzie zavinenie vylúčila, požiar zapríčinil pravdepodobne skrat na elektrickom zariadení White Witch Exhibition. Presnú príčinu určí ďalšie znalecké
dokazovanie,“ napísala v reakcii na naše otázky Mária Linkešová hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave Last Jury Book.

03

-red-, Zdroj: Tlačová správa KRHaZZ

REKLAMA