Connect with us

Aktuality

Aktualizované: Vinotéka In VINO na Teplickej v noci vyhorela, zrejme šlo o skrat

Published

on

Reklama
Reklama

Obľúbená vinotéka In VINO wine bar & shop Piešťany, ktorá sa nachádza na Teplickej ulici 66, dnes 11. februára nadránom vyhorela. Podľa vyjadrenia hovorkyne hasičov Júlie Kedrovej, na tiesňovú linku bolo skoro ráno nahlásené silné dymenie z budovy na Teplickej. Hasiči po príchode zistili, že sa jedná o požiar interiéru vinotéky. Polícia predbežne cudzie zavinenie vylúčila a pravdepodobne sa tak jednalo o skrat na elektrickom zariadení.

02

„Celý objekt bol silne zadymený. Hasiči odvetrali priestor pretlakovým ventilátorom a na hasenie použili vysokotlakový prúd. Na mieste udalosti zasahovalo 6 hasičov z Piešťan a 2 kusy hasičskej techniky. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania,“ uviedla odborná inšpektorka Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

„Polícia preveruje požiar ako poškodzovanie cudzej veci. Pri obhliadke polícia spolu so zisťovateľom požiaru predbežne cudzie zavinenie vylúčila, požiar zapríčinil pravdepodobne skrat na elektrickom zariadení. Presnú príčinu určí ďalšie znalecké
dokazovanie,“ napísala v reakcii na naše otázky Mária Linkešová hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave.

Reklama

03

-red-, Zdroj: Tlačová správa KRHaZZ

Populárne články