Úvod Aktuality AKTUALIZOVANÉ: Vieme, kto Lámačovi barle uplietol šibák

AKTUALIZOVANÉ: Vieme, kto Lámačovi barle uplietol šibák

REKLAMA

Svetoznámu sochu na priečelí Kolonádového mosta od piatka zdobí jeden zo symbolov Veľkej noci. Barlolámačovi niekto uplietol približne 6 metrov dlhý korbáč 게리모드 게임 다운로드. Inštalácia je pre okoloidúcich atrakciou, fotia si ju a svojim známym posielajú originále veľkonočné priania z Piešťan.

AKTUALIZOVANÉ 4 갤럭시 s8 펌웨어 다운로드. apríla o 8.00 h: Záhadu netradičnej veľkonočnej výzdoby symbolu Piešťan odhalila krátko po uverejnení fotografií Dagmar Kuběnová zo Základnej umeleckej školy Piešťany, ktorá nám na radakčnú e-mailovú adresu napísala: „Zdravím Vás, tak ja viem, kto ten šibák uplietol sap hana studio. boli to tanečníci zo Strieborničky (ZUŠ Piešťany), ktorí už druhý rok nemôžu ísť vyšibať svoje tanečníčky.“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Dodala, že chlapci sa dohodli a v piatok išli spolu upliesť spoločný šibák java spring. Robia to tak každý rok. Tentoraz má dĺžku 5,2 m a od piatku na ňom pribudlo zopár stužiek. „Stužky dostávali predtým chlapci od dievčat, ktoré vyšibali, a teraz im ich tam zrejme dievčatá chodia priviazať – tomu sa povie šibačka s odstupom,“ dodala D Download an earlier version of Chrome. Kuběnová a poslala nám aj fotografiu.

Text a foto: Martin Palkovič, Dagmar Kuběnová

REKLAMA