Úvod Aktuality Aké sú vyhliadky piešťanského letiska?

Aké sú vyhliadky piešťanského letiska?

REKLAMA

Diskusia s názvom Piešťanské letisko a jeho vyhliadky do budúcna sa uskutoční vo štvrtok 18. mája o 18:30 h v klube Žiwell. Téma letiska bola horúca najmä v závere minulého roka, keď malo valné zhromaždenie na stole návrh na likvidáciu spoločnosti 테스트 코드 다운로드. Napokon sa tak nestalo, pričom rozhodnutie ako ďalej, by malo padnúť na konci mája.

Rokovania s investormi, ktorí sa na sklonku minulého roka objavili, nepriniesli zatiaľ podľa zverejnených informácií žiadne reálne návrhy na dohody Philia download. Predseda predstavenstva Tibor Mikuš hovoril nedávno o vyčerpaných zázrakoch miraculous singing book mobile. Mesto Piešťany si dalo vypracovať posudky ohľadom letiska u firmy špecializujúcej sa na reštrukturalizačné a insolvenčné procesy Bust a move download. Ich výsledky zatiaľ prezentované neboli. Medzičasom sa k nevyplateným odmenám dostal aj jeden z exmanažérov letiska QuickTime.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Knebl

V rámci diskusie, ktorú organizuje Občiansko-demokratická mládež by sa malo hovoriť najmä o tom, aký zmysel má letisko do budúcna 쿠우 게임 다운로드. Či sa do neho oplatí investovať, alebo je len zbytočným bremenom. 

Účasť zatiaľ prisľúbili poslanec NRSR Jozef Viskupič, poslanec mestského zastupiteľstva Tomáš Hudcovič a Ján Jendroľ štatutár Aviatického klubu S/Ldr Otta Smika, DFC Download the calendar for 2016. Organizátori oslovili aj ďalších účastníkov, ktorí však pozvanie zatiaľ nepotvrdili.

-red-

REKLAMA