Connect with us

Aktuality

Aké je to „energeticky úsporné“ bývanie a ako ho získať?

Published

on

Reklama

Platiť málo a ešte menej. To by  chcel  asi každý. Logicky sa tešíme, keď sú pravidelné mesačné platby, ktorých sa nevieme „zbaviť“ čo najnižšie. Sú to platby za mobil, za internet, za káblovku a najmä platby za teplo, vodu, ohrev vody – jednoducho platby za energie.

12-IMG_9278Možno si to ani neuvedomujeme, ale najväčšiu čiastku z našich mesačných platieb zaberajú platby práve za teplo a vykurovanie. Preto je veľmi dôležitá zvolená technológia dodávky tepla. Počúvame to denno denne v správach… Náhľad energetikov a plynárov na cenu dodávaných energií je odlišný ako ten náš… Zdražovanie nás vedie k hľadaniu lacnejších a optimálnejších riešení. Novým trendom aj pri bytoch je vlastný plynový kotol priamo v byte. Dnešné technológie umožňujú dodať potrebný stály výkon súbežne na dodávku tepla aj ohrev vody. Veľkou výhodou je, že si sami určujeme teplotu v byte, či množstvo ohriatej vody a nie sme tak závislí na cenách a veľakrát svojvôli centrálnych dodávateľov tepla.
06-IMG_9202 kopie

Reklama

Najviac veríme sami sebe. A preto je výhodné, ak ste vy pánom situácie aj pri dodávke tepla. Keď vy sami si v byte určíte, kedy si prikúrite a či sa pôjdete osprchovať v teplej vode aj o tretej ráno. Nový projekt „Bytovky Borovce“ ako pokračovateľ úspešného projektu bytových domov v Trebaticiach aplikuje technológiu vlastného kotla v každom byte. V spojitosti s kvalitným prevedením stavby a použitím kvalitných materiálov sú mesačné náklady na všetky energie v dvojizbovom byte naozaj minimálne, na úrovni 50, max. 60 eur.
Viac informácii o ponuke sa dozviete na stránke www.bytovkyborovce.sk. Oplatí sa počítať, oplatí sa porovnávať.

Zdroj: PR

Reklama

Populárne články