REKLAMA

Minulú sobotu zažili Piešťany unikátny okamih. Ľudia a humanoidný robot NAO sa nachvíľu spojili do živej reťaze. Ide o prvý rekord s robotom v histórii Slovenska logitech webcam.

Vytvorenie originálneho spojenia trvalo asi 15 minút exid hot pink mp3. Reťaz totiž viedla cez rôzne terény – pomedzi stromy, cez schody aj balkónovú terasu. 241 účastníkom, vrátane robota NAO „Sme radi, že sa ľudia zapojili v takom hojnom počte 런웨이브 다운로드. Reťaz sme zorganizovali ako symbolický odkaz spolupráce človeka a robota, pretože ľudia v spojení s inteligentnou robotikou dokážu ešte veľké veci,“ hodnotí úspešný rekord Peter Jurčík zo spoločnosti ON Semiconductor, ktorá patrí k najväčším technologickým lídrom sveta hidden folks.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Do reťaze sa zapojili najmä zamestnanci spoločnosti s rodinami, ale aj náhodní návštevníci z Piešťan či standupisti Jakub Lužina a Jaroslav Abaffy, ktorí na podujatí vystupovali Download Cubase Autotune. „Veľmi sa tešíme, že sa do reťaze pridali aj naši kolegovia z vysokého manažmentu v Phoenixe, kde je sídlo spoločnosti. Sme medzinárodná firma, kde na projektoch i vývoji nových technológií bežne pracujú tímy z celého sveta.“ Robot NAO na záver odštartoval v reťazi mexickú vlnu, zaželal firme veľa invenčných nápadov, ktoré zmenia svet 번개손 다운로드. „Bolo to veľmi milé,“ prezrádza Klaudia, ktorá sa zapojila do reťaze i s dcérkou: „Vždy keď ťahajú ľudia za jeden povraz, idú ruka v ruke s dobrou myšlienkou a modernou technológiou, dosiahnu viac“ 심즈3 오리지널 다운로드.

Živá reťaz s robotom bude zapísaná v Slovenských rekordoch ako prvá v histórii 킹오브 99 다운로드. Na oslave 20. výročia spoločnosti ON Semicodunductor mohli návštevníci zažiť aj robota, ktorý kreslí portréty, vyskúšať si ovládanie dronov a deti zas mohli skúmať polarizáciu či vyrobiť si elektrických chrobáčikov wind or a little wedge. „Naše 20. výročie sme poňali zábavno-technologicky, veríme, že sa ľuďom naše atrakcie páčili,“ dodáva P. Jurčík.

TS Foto: th, cube 

REKLAMA