Úvod Aktuality 100 jarných kilometrov otvorilo 100 turistov

100 jarných kilometrov otvorilo 100 turistov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 1. apríla predpoludním zaplnili kopec Ahoj na Banke desiatky turistov. Spoločne otvorili už 61. ročník turistického podujatia 100 jarných kilometrov, za ktorým stojí Klub mladých turistov a TJ Bezovec Piešťany. Deti okrem opekania súťažili aj v hrách, na ktoré sa po desaťročiach zabudlo Hangul 2017 Free Installation - Download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Registrácia prebiehala od 11 minecraft 1.14.4. do 13. hodiny. Turisti prichádzali z Piešťan, Banky, Moravian, Ducového aj z Vrbového. „Prišlo sem asi sto turistov, z nich bolo zaregistrovaných osemdesiat Sims 4 Hair. Na výber je pestrá škála trás – modrá, zelená, červená aj žltá. Dĺžka trás je 8, 15 a 20 kilometrov,“ povedal predseda organizačného štábu Jaroslav Mihalik z TJ Bezovec. Turistické podujatie organizuje už od roku 1961 Free spss Hangul edition.

Po opekaní špekáčikov, klobások a slaniny súperili deti v kohútích zápasoch. Pravidlá hry s viac ako dvestoročnou tradíciou spočívajú v tom, že deti skáču vo vyznačenom priestore na jednej nohe a snažia sa súpera prinútiť postaviť sa na obe nohy alebo ho vytlačiť von 웹윤고딕 130 다운로드. Neskôr sa volila kráľovná jari Vesna, ktorou sa stala Maruška Fialová. Všetci účastníci dostali diplomy a víťazi súťaží k tomu aj vecné ceny movie Lion.

Pre turistov, ktorí absolvujú 100 kilometrov peši alebo dvojnásobnú vzdialenosť na bicykli, je prichystané malé prekvapenie. Bližšie informácie nájdete na webstránke Rezortu Piešťany right base.

-text a foto: vv; foto č. 1 a č. 2: Tomáš Uhrin-

REKLAMA