Úvod Koktail Výlety letné a preto skvelé…

Výlety letné a preto skvelé…

REKLAMA
Esesko

A taký výlet sme zažili aj my s našou škôlkou. Vybrali sme sa naň v najvhodnejší čas – v deň letného slnovratu, 21. júna. Autobus nás priviezol do Ratnoviec baretail. Stačilo ešte pár krokov, trocha veselých poskokov a boli sme v cieli – v Lyžiarskom areáli v Ratnovskej zátoke.

V príjemnom tieni stromov sme si rozložili našu základňu a hneď sme sa posilnili dobrotami z batôžkov society poster template. Prezreli sme si celý areál, aby sme vedeli, kde sme, zakývali sme výletníkom plaviacim sa na lodi po Sĺňave. Na obrovskej ploche ihriska pre plážový volejbal sme sa do sýtosti vyhrali v piesku 윈도우10 블루투스 드라이버 다운로드. „Kuchárky“ piekli koláče i torty, „stavbári“ stavali hrady, budovali cesty. Tí, čo sa potrebovali vybehať, hrali na mäkkej, pokosenej tráve futbal, loptové hry, naháňačky WhaleY.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

IMG_4380Odrazu už bol čas na obed 유심 강제 다운로드. S umytými rúčkami sme sa usadili v príjemnom tieni reštaurácie. Obed nám veľmi chutil, veď to bolo úplne iné ako v škôlke. Po hladine zátoky sa už začali preháňať lyžiari, ktorých majstrovské kúsky sme sledovali v príjemnom tieni slnečníkov povaľujúc sa na pohodlných leňoškách mysql toad 다운로드. Ich šikovnosť a akrobaciu sme odmenili potleskom a oni nám poďakovali oprskaním sviežou spŕškou vody. Keď je nám dobre a veselo čas beží ako voda nwc 2.75a 다운로드. Nastal čas na návrat. Nechcelo sa veru nikomu.

IMG_4413

Aj touto cestou chceme ešte raz povedať veľké – ĎAKUJEME majiteľom Lyžiarskeho areálu, celému personálu za milé, ústretové vystupovanie, ochotu a porozumenie. Deti nepotrebujú veľa Aura Sync Download. Stačí ísť kúsok od domu, mať možnosť pohybu, stretnúť milých ľudí…
Takéto zážitky zostanú na celý život.

-Deti MŠ E 엘리전스 다운로드. F. Scherera 40, Piešťany-

REKLAMA