Úvod Aktuality Kto je zodpovedný za odstránenie prejavov „extrémizmu“?

Kto je zodpovedný za odstránenie prejavov „extrémizmu“?

REKLAMA

Uličku pre peších a cyklistov medzi ulicami Komenského a Hlboká už niekoľko rokov „zdobí“ hákový kríž. Okrem neho sa na múre nachádzajú aj písmená SS a číslo 88, ktoré odkazuje na začiatočné písmená nacistického pozdravu 패트와매트 다운로드. Touto lokalitou sa pritom denno-denne pohybujú žiaci Základnej školy Brezová. S podobným prípadom sme sa stretli aj minulý týždeň, kedy zatiaľ neznámy páchateľ posprejoval pamätník Yisachara Schlomo Teichtala, pričom ho nasledujúci deň odstránili Služby mesta Piešťany 천재교육 교과서 pdf 다운로드. Zisťovali sme, kto je zodpovedný za odstránenie symbolov propagujúcich skupiny smerujúce k potláčaniu základných práv a slobôd.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

„Akékoľvek prejavy neznášanlivosti podobného razenia je potrebné nahlásiť mestskej polícii, prípadne majiteľovi popísanej veci c Cleaner download. V tomto konkrétnom prípade ide, predpokladám o súkromný plot pri rodinnom dome. SMP ho nespravuje. Takéto nápisy spĺňajú podstatu trestného činu v zmysle § 422d trestného zákona 엑소 템포 다운로드. Takže určite treba volať políciu – štátnu, mestskú,“ uviedla vo vyjadrení riaditeľka Služieb mesta Piešťany Hana Dupkaničová 서전 시뮬레이터 다운로드.

V spomínanom paragrafe 422 sa uvádza (1) Kto verejne, najmä používaním zástav, odznakov, rovnošiat a hesiel, prejavuje sympatie k hnutiam, ktoré násilím, hrozbou násilia alebo hrozbou inej ťažkej ujmy smerujú k potláčaniu základných práv a slobôd osôb, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky Download The Cemetery of Horrors. (2) Rovnako ako v odseku 1 sa potrestá, kto verejne popiera, spochybňuje, schvaľuje alebo sa snaží ospravedlniť holokaust.

Podľa vyjadrenia Márie Linkešovej, hovorkyne Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave, tento prípad doteraz nebol nahlásený na polícii, v dôsledku čoho nie je vyšetrovaný Mokpo Hero Download. Na KRPZ Trnava, respektíve na Prezídiu Policajného zboru, sme zisťovali i to, kto je zodpovední za odstránenie symbolov, ktoré spĺňajú znaky trestného činu, do uzávierky článku sme však relevantnú odpoveď nedostali 계춘할망 다운로드.

-lt/Zdroj: Služby mesta Piešťany, KRPZ v Trnave/Foto: lt-

REKLAMA