Basketbal: Čajky nezvládli záver a prehrali s Miskolcom

Piešťanské Čajky odohrali v nedeľu 17. februára ďalší duel slovensko maďarskej basketbalovej ligy na palubovke Work Force DKSM Miskolc. Piešťanky začali lepšie, polovicu duelu videli, avšak záver patril domácim.

Po úvodnej štvrtine prehrávalo maďarské družstvo o päť bodov 12:17. V polovici duelu už viedli Čajky o sedem bodov. Po prestávke sa však začala karta obracať a po tretej štvrtine bol stav nerozhodný 45:45. Záverečnú časť hry zvládli lepšie hráčky Miskolcu a vyhrali 56:51.

Najlepšou strelkyňou Čajok bola Lucia Krč – Turbová so 14-timi bodmi. Iba o bod menej dala Michaela Zentková. V drese hráčok z Piešťan chýbala pre zranenie ramena Mária Felixová.

Najbližšie čaká Piešťanské Čajky 27. februára duel s Hat – Agro Uni Gyor na jeho palubovke.

Autor: md Ilustračné foto: T. Hudcovič