Úvod Novinky Vznášadlá: Druhé kolo majstrovstiev Slovenska ovládli v Trenčíne Piešťanci

Vznášadlá: Druhé kolo majstrovstiev Slovenska ovládli v Trenčíne Piešťanci

REKLAMA
GM Dental Zubar

Počas víkendu 11.-12. augusta si piešťanskí pretekári, jazdiaci na vznášadlách zmerali sily s ostatnými pretekármi zo Slovenka na druhom kole série Majstrovstiev Slovenska, ktoré sa konalo na letisku v Trenčíne.  Vznášadlá sa tak predviedli divákom neďaleko vzletovej a pristávacej dráhy Obit. Organizoval ho Klub vodného motorizmu a vodných športov (KVMŠ) Piešťany. 

Počasie  pretekárom naozaj prialo, a aj napriek „africkým“ podmienkami podali perfektné výkony Subtitles in Spanish. Na štart sa okrem všetkých aktívnych jazdcov postavil aj zahraničný hosť – majster sveta vo formule F1 Metzner Michael z Nemecka, pretekár jazdiaci s anglickou licenciou, ktorý na tomto podujatí vylaďoval svoju formu na blížiace sa majstrovstvá sveta v nemeckom Saalburgu (5.9 Skelelton Key. – 9.9.2018).

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Vďaka účasti zahraničného pretekára sa usporiadal aj verejný pretek vznášadiel, ktorého sa mohli zúčastniť všetci jazdci bez rozdielu národnosti, či v akej kategórii jazdia Happy meed mr. Túto disciplínu bez prekvapenia vyhral už vyššie spomínaný Michael Metzner.

Jazdi boli počas oboch dní rozdelený do dvoch kubatúr: FJ+FN (juniori a dospelí začiatočníci) a F50+FS 최신가요 2019 11월 다운로드. V triede FJ obsadil prvú priečku Richard Jánošík z Piešťan. Triedu FN ovládol piešťanský pretekár Ladislav Baláž. V triede F50 dominoval Štefánik Ivan a trieda FS sa niesla v podaní známeho Jaroslava Baláža ml 윈도우7 pro 32비트 다운로드. z Piešťan, ktorý sa zúčastní aj septembrových majstrovstiev sveta vznášadiel v Saalburgu.

Posledné, tretie kolo seriálu majstrovstiev slovenska sa bude konať opäť na letisku v Trenčíne v dňoch 10 궁서체 다운로드. – 11.11. 2018 pod taktovkou KVMŠ Piešťany. 

Martina Bábiková

REKLAMA