Úvod Novinky Vznášadlá: Druhé kolo majstrovstiev Slovenska ovládli v Trenčíne Piešťanci

Vznášadlá: Druhé kolo majstrovstiev Slovenska ovládli v Trenčíne Piešťanci

Počas víkendu 11.-12. augusta si piešťanskí pretekári, jazdiaci na vznášadlách zmerali sily s ostatnými pretekármi zo Slovenka na druhom kole série Majstrovstiev Slovenska, ktoré sa konalo na letisku v Trenčíne.  Vznášadlá sa tak predviedli divákom neďaleko vzletovej a pristávacej dráhy Obit. Organizoval ho Klub vodného motorizmu a vodných športov (KVMŠ) Piešťany. 

Počasie  pretekárom naozaj prialo, a aj napriek „africkým“ podmienkami podali perfektné výkony Subtitles in Spanish. Na štart sa okrem všetkých aktívnych jazdcov postavil aj zahraničný hosť – majster sveta vo formule F1 Metzner Michael z Nemecka, pretekár jazdiaci s anglickou licenciou, ktorý na tomto podujatí vylaďoval svoju formu na blížiace sa majstrovstvá sveta v nemeckom Saalburgu (5.9 Skelelton Key. – 9.9.2018).

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl

Vďaka účasti zahraničného pretekára sa usporiadal aj verejný pretek vznášadiel, ktorého sa mohli zúčastniť všetci jazdci bez rozdielu národnosti, či v akej kategórii jazdia Happy meed mr. Túto disciplínu bez prekvapenia vyhral už vyššie spomínaný Michael Metzner.

Jazdi boli počas oboch dní rozdelený do dvoch kubatúr: FJ+FN (juniori a dospelí začiatočníci) a F50+FS 최신가요 2019 11월 다운로드. V triede FJ obsadil prvú priečku Richard Jánošík z Piešťan. Triedu FN ovládol piešťanský pretekár Ladislav Baláž. V triede F50 dominoval Štefánik Ivan a trieda FS sa niesla v podaní známeho Jaroslava Baláža ml 윈도우7 pro 32비트 다운로드. z Piešťan, ktorý sa zúčastní aj septembrových majstrovstiev sveta vznášadiel v Saalburgu.

Posledné, tretie kolo seriálu majstrovstiev slovenska sa bude konať opäť na letisku v Trenčíne v dňoch 10 궁서체 다운로드. – 11.11. 2018 pod taktovkou KVMŠ Piešťany. 

Martina Bábiková

REKLAMA