Úvod Novinky Zjazdára Filipa Zemana čaká tento rok prestup z juniorskej kategórie do najvyššej...

Zjazdára Filipa Zemana čaká tento rok prestup z juniorskej kategórie do najvyššej ligy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

18-ročný zjazdár Filip Zeman sa počas zimného obdobia pripravuje na náročnú sezónu. Okrem širokej škály pretekov a podujatí ho čaká prestup do vyššej kategórie 몰디뷰 앱 다운로드. Od prvých zjazdových pretekov delia šikovného Piešťanca štyri mesiace, dva mesiace intenzívnej prípravy od predošlej sezóny už má za sebou 갓오브 곡괭이 다운로드.

14206226_652608494908615_54415273875906329_o

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Momentálne absolvuje Filip zimnú prípravu pod vedením svojho trénera 사랑해 파리 다운로드. „Tréningy mám šesťkrát do týždňa. Čakám, kedy sa oteplí, aby som mohol plnohodnotne trénovať na bicykli. Čakajú ma dva alebo tri tréningové kempy s mojím CTM Racing Teamom v talianskom meste San Remo,“ hovorí pretekár 역도요정 김복주 1화 다운로드.

„Tento rok ma čaká veľká skúška, ktorá predstavuje prestup z juniorskej kategórie do elity, čo je v našom športe najvyššia liga Kernel. Momentálne robím všetko preto, aby ma to nezaskočilo a mohol som sa porovnávať s najlepšími,“ verí si Zeman. Koncom januára sa začína prvý zo štyroch pretekov s názvom Downmall – pretekanie v obchodných domoch 소셜포비아 다운로드. Prvé dve kolá sa konajú v Nemecku, tretie v Maďarsku a posledné v Prahe.

MG_7580_resize

„Od apríla sa konečne začne kolotoč cestovania a pretekania Young Cart. Prvými pretekmi pre mňa bude Svetový pohár vo francúzskom meste Lourdes. S tímom máme naplánované prejsť všetky kolá Slovenského, Európskeho pohára a vybrané kolá Svetového pohára Pratus. Popritom by som sa chcel zúčastniť aj na akciách, akými sú najväčší bicyklový festival na Slovensku Bikefest a veľa ďalších,“ dodáva Filip Zeman 은하영웅전설4 다운로드.

Piešťanský zjazdár si rád príde zajazdiť na bananský kopec Ahoj. Komunitu „bikerov”, ktorí si svojpomocne budujú trate, si pochvaľuje 알투비트 싱글 다운로드. V posledný deň minulého roka zorganizovali Silvestrovský pojazd. „Nápad zorganizovať ho prišiel úplne spontánne, keď mi napísal kamarát, že budú v prevádzke vleky a že či sa pridám. Na Silvestra som mal byť na sústredení v Taliansku, ale pre chorobu kamaráta, ktorý ho organizoval, sme tam nakoniec nešli. Vyšlo to super, počasie nám prialo. Opäť som mal možnosť zajazdiť si doma,” hovorí Zeman. Tak ako počas každého tréningu a preteku, aj tentokrát mal na prilbe pripevnenú akčnú kameru.

-vv; arch. foto: Lukáš Navrátil (CTM Racing Team); video: Filip Zeman-

REKLAMA