Úvod Kultúra Trnavský komorný orchester v Dome umenia

Trnavský komorný orchester v Dome umenia

REKLAMA

Využite jedinečnú príležitosť zažiť koncert Trnavského komorného orchestra a jeho sólistov. Uskutoční sa v utorok 22. septembra v piešťanskom Dome umenia tif viewer. Začiatok je o 19.00 h. Vstupenky sú v predpredaji v pokladni Domu umenia za zvýhodnenú cenu 6 eur.

Trnavský komorný orchester ( TKO) tvoria profesionálni aj amatérski muzikanti z Trnavy a okolia Wilbis download. Ich hlavnou doménou je, že svoju lásku k hudbe vedia skĺbiť a spoločne vytvárať zaujímavé koncerty a projekty. Takto obohacovať voľný čas a kultúrny život v Trnave i v okolí sa telesu darí už vyše 20 rokov google apps for android 4.3.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza 2021

Pod vedením Alžbety Ševečkovej sa orchester špecializuje na interpretáciu komornej hudby. S obľubou interpretuje diela barokových majstrov a na tento účel si dal vyrobiť vlastný spinet Mac Terminal. Ďalšou jedinečnosťou orchestra je úcta k hudbe svojho rodáka Mikuláša Schneidera-Trnavského. Tú prejavuje pravidelným uvádzaním jeho sakrálnej aj piesňovej tvorby, ktorú nahral aj na CD nosičoch 으뜨거따시 스폰서 다운로드.

Program koncertu v Dome umenia:

Wolfgang Amadeus Mozart
Fantázia f mol, KV 608 (organ. sólo)
Kirchensonate Nr. 5 F dur, KV 145
Kirchensonate Nr. 1 Es dur, KV 67
Kirchensonate Nr. 11 D dur, KV 245
Laudate Dominum (Vesperae solennes de confessore KV 339)

Josef Gabriel Rheinberger
Koncert pre organ a orchester č. 2, g mol
Grave
Andante
Con moto

-pr-

REKLAMA