Úvod Kultúra Trnavský komorný orchester v Dome umenia

Trnavský komorný orchester v Dome umenia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Využite jedinečnú príležitosť zažiť koncert Trnavského komorného orchestra a jeho sólistov. Uskutoční sa v utorok 22. septembra v piešťanskom Dome umenia tif viewer. Začiatok je o 19.00 h. Vstupenky sú v predpredaji v pokladni Domu umenia za zvýhodnenú cenu 6 eur.

Trnavský komorný orchester ( TKO) tvoria profesionálni aj amatérski muzikanti z Trnavy a okolia Wilbis download. Ich hlavnou doménou je, že svoju lásku k hudbe vedia skĺbiť a spoločne vytvárať zaujímavé koncerty a projekty. Takto obohacovať voľný čas a kultúrny život v Trnave i v okolí sa telesu darí už vyše 20 rokov google apps for android 4.3.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pod vedením Alžbety Ševečkovej sa orchester špecializuje na interpretáciu komornej hudby. S obľubou interpretuje diela barokových majstrov a na tento účel si dal vyrobiť vlastný spinet Mac Terminal. Ďalšou jedinečnosťou orchestra je úcta k hudbe svojho rodáka Mikuláša Schneidera-Trnavského. Tú prejavuje pravidelným uvádzaním jeho sakrálnej aj piesňovej tvorby, ktorú nahral aj na CD nosičoch 으뜨거따시 스폰서 다운로드.

Program koncertu v Dome umenia:

Wolfgang Amadeus Mozart
Fantázia f mol, KV 608 (organ. sólo)
Kirchensonate Nr. 5 F dur, KV 145
Kirchensonate Nr. 1 Es dur, KV 67
Kirchensonate Nr. 11 D dur, KV 245
Laudate Dominum (Vesperae solennes de confessore KV 339)

Josef Gabriel Rheinberger
Koncert pre organ a orchester č. 2, g mol
Grave
Andante
Con moto

-pr-

REKLAMA