Úvod Kultúra Príbeh lásky slávnej herečky Adriany Lecouvreurovej dnes v Dome umenia

Príbeh lásky slávnej herečky Adriany Lecouvreurovej dnes v Dome umenia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dom umenia Piešťany pozýva na priamy prenos z Metropolitnej opery New York do najväčšieho kina na Slovensku. V sobotu 12. januára o 18:55 h môžete vidieť príbeh lásky,  operu Francesca Cilea ADRIANA LECOUVREUR v novej produkcii, po prvý raz v HD kvalite ezphoto3 vp 다운로드.

Príbeh lásky slávnej herečky Adriany Lecouvreurovej a vojnového hrdinu Maurizia končí tragickou smrťou Adriany aac 코덱. Tá zomiera rukou svojej sokyne a rivalky, ktorá jej posiela otrávenú kyticu kvetov. Anna Netrebko spieva po prvý raz v Metropolitnej opere hlavnú úlohu v Adriane Lecouvreur 디알도스 다운로드. Slávna herečka z 18. storočia sa zaľúbila do vojnového hrdinu Maurizia, ktorého stvárni Piotr Beczała. Cileovu tragédiu diriguje Gianandrea Noseda, režíruje Sir David McVicar ldplayer. Ďalej vystúpi Anita Rachvelishvili ako kňažná de Bouillon, Adrianina sokyňa pri uchádzaní sa o Mauriziovu priazeň, Ambrogio Maestri ako Michonnet, Adrianin verný priateľ, a Carlo Bosi ako dvojtvárny abbé 피닉스 다운로드. Dej je čiastočne situovaný do repliky barokového divadla.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Opera Adriana Lecouvreur vznikla v koprodukcii s Royal Opera House v londýnskom Covent Garden, Gran Teatre del Liceu v Barcelone, Wiener Staatsoper vo Viedni, San Francisco Opera a L’Opéra National de Paris 마이크로소프트 공식 다운로드.

Dirigent: Gianandrea Noseda
Réžia: Sir David McVicar
Scéna: Charles Edwards
Kostýmy: Brigitte Reiffenstuel
Svetelný dizajn: Adam Silverman

Obsadenie:
Adriana Lecouvreur (Anna Netrebko)
Kňažná de Bouillon (Anita Rachvelishvili)
Maurizio (Piotr Beczała)
Abbé (Carlo Bosi)
Michonnet (Ambrogio Maestri)
Knieža de Boullion (Maurizio Muraro)

Priamy prenos z Metropolitnej opery v New Yorku – trvá 238 minút / 2 prestávky
Titulky/dabing: taliansky s anglickými a slovenskými titulkami

Vstupné:
12,-€  /  základné vstupné za jednu vstupenku –  1 predstavenie
6,-€  / zľavnené vstupné za jednu vstupenku – 1 predstavenie pre študentov a dôchodcov, ZŤP a ZŤP-S
PREDAJ VSTUPENIEK: v pokladni Domu umenia Piešťany v pondelok – piatok 14.oo – 17.oo a hodinu pred koncertom qlab 다운로드. Telefón: 033/24 58 001 a cez www.ticketportal.sk

PR

REKLAMA