Úvod Kultúra Hot-jazz v podaní Bratislava Hot Serenaders týždeň pred Vianocami v Piešťanoch

Hot-jazz v podaní Bratislava Hot Serenaders týždeň pred Vianocami v Piešťanoch

REKLAMA

Hudobný program jedinečného orchestra, interpretujúceho originálnym spôsobom hot-jazzovú hudbu si môžete užiť v piešťanskom Dome umenia 17 젠 메이트 다운로드. decembra.

Bratislava Hot Serenaders orchester patrí k jedným z mála úzko vyprofilovaných hudobných telies na Slovensku. S veľkými úspechmi doma i v zahraničí funguje už od roku 1992 website.

Orientuje sa na hot jazz alebo sweet and dance music – táto hudba prišla z Ameriky do Európy koncom dvadsiatych rokov. Inšpiráciou sa pre hudobníkov orchestra stala tiež osobnosť speváka Františka Krištofa Veselého, ktorého popularita vzrástla predovšetkým v začiatkoch štyridsiatych rokov minulého storočia 1987 free download.

Viaceré Veselého piesne sú už dlhodobo neoddeliteľnou súčasťou programu koncertov Bratislava Hot Serenaders.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Prečo sa rozhodli hľadať inšpiráciu práve v jazzovej hudbe 20 윈도우 10 아이튠즈 다운로드. a 30. rokov? Ich fascináciu starým jazzom pochopíme vtedy, keď si vypočujeme starý ragtime, neworleanský štýl, dixieland či raný swing, keď sa oboznámime s menami hudobníkov ako Bix Beiderbecke, Count Basie, Duke Ellington, Louis Armstrong, Red Nichols, Fred Rich, Frankie Trumbauer či Bing Crosby 멜론 차트 top 100 다운로드. Zabudnúť by sme nemali ani na výborné orchestre Bennyho Goodmena, Paula Howarda, Jimmyho Doorsyho, Paula Whitemana, R.A. Dvorského a ďalšie.

Vstupenky na tento koncert sú v predpredaji v pokladni Domu umenia Piešťany (pondelok až piatok od 14.00 do 17.00 h a hodinu pred predstavením) aj cez Ticketportal.

Reklamný článok Foto: Ctibor Bachrantý

REKLAMA