Úvod Kultúra Folklór lieči – vystúpenie folkloristov pomôže deťom

Folklór lieči – vystúpenie folkloristov pomôže deťom

REKLAMA

Folklórny súbor Slnečnica pozýva 23. februára o 17.00 h na benefičné podujatie Folklór lieči. Tešiť sa môžete na vystúpenia šiestich folklórnych zoskupení, pričom účasťou môžete zároveň podporiť dobrú vec Download the Chinese Bible. Výťažok charitatívneho večera poputuje na liečbu dvoch bratov – šesťročného Matiasa a päťročného Tobiasa a detí z Ligy proti reumatizmu na Slovensku Gurumin.

V nedeľu 23 왕후 심청 다운로드. februára sa predstavia sa profesionálne i neprofesionálne folklórne telesá, ale aj individuálni ľudoví umelci. Pripravené sú vystúpenia súborov SLNEČNICA, ŽITO, ZOBOR a TECHNIK old game. Účinkovať budú tiež mužská spevácka skupina FS ŠUMIAČAN a Trombitáši ŠTEFÁNIKOVCI.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Podujatie sa koná pod záštitou ministerky kultúry SR Ľubice Laššákovej 강철의 연금술사 브라더후드 다운로드. Spoluorganizátorom je Národné osvetové centrum a Dom umenia Piešťany

Vstupné: 6 eur – predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia pondelok až piatok od 14.00 – 17.00 a jednu hodinu pred podujatím (telefón: 033/24 58 001) 혼인신고 양식 다운로드.
PR

REKLAMA