Úvod Kultúra Folklór lieči – vystúpenie folkloristov pomôže deťom

Folklór lieči – vystúpenie folkloristov pomôže deťom

REKLAMA
OLANO Volby 2020

Folklórny súbor Slnečnica pozýva 23. februára o 17.00 h na benefičné podujatie Folklór lieči. Tešiť sa môžete na vystúpenia šiestich folklórnych zoskupení, pričom účasťou môžete zároveň podporiť dobrú vec. Výťažok charitatívneho večera poputuje na liečbu dvoch bratov – šesťročného Matiasa a päťročného Tobiasa a detí z Ligy proti reumatizmu na Slovensku.

V nedeľu 23. februára sa predstavia sa profesionálne i neprofesionálne folklórne telesá, ale aj individuálni ľudoví umelci. Pripravené sú vystúpenia súborov SLNEČNICA, ŽITO, ZOBOR a TECHNIK. Účinkovať budú tiež mužská spevácka skupina FS ŠUMIAČAN a Trombitáši ŠTEFÁNIKOVCI.

REKLAMA
Dobra volba

Podujatie sa koná pod záštitou ministerky kultúry SR Ľubice Laššákovej a podporil ho Fond na podporu umenia v spolupráci s Ministerstvom kultúry Slovenskej republiky. Spoluorganizátorom podujatia je Národné osvetové centrum a Dom umenia Piešťany

Vstupné: 6 eur – predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia pondelok až piatok od 14.00 – 17.00 a jednu hodinu pred podujatím (telefón: 033/24 58 001).
PR

REKLAMA