Úvod Kultúra Flautiada aj adventný koncert sopranistky Simony Šaturovej v Dome umenia

Flautiada aj adventný koncert sopranistky Simony Šaturovej v Dome umenia

REKLAMA

65. music festival Piešťany po uvoľnení protiepidemických opatrení pokračuje v stredu 25. novembra koncertom sólistov a študentov – účastníkov medzinárodnej flautovej súťaže Flautiada 2019 flex sdk. Záverečným podujatím festivalu bude v sobotu 28. novembra adventný koncert Magnificat.

Aktuálne platné protiepidemické opatrenia umožňujú konanie podujatí pri naplnení polovice kapacity sály Download the contract form. Aj naďalej platí povinnosť mať prekryté hornéí dýchacie cesty a dezinfikovať si ruky.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Vďaka tomu môžeme po vynútenej prestávke v Dome umenia Piešťany privítať v stredu 25 Apple sd gothic neo. novembra milovníkov dobrej hudby.

Koncert sólistov a mladých študentov, účastníkov medzinárodnej flautovej súťaže Flautiada 2019 sa uskutoční v Malej sále Domu umenia a začína sa o 19.00 h erwin4.

Pod vedením flautistky a pedagogičky Ivice Gabrišovej sa predstavia jej študenti Krištof Ján Župník, Stanislava Cvancigerová a Laura Nagyová 2conv 다운로드. Sprevádzať ich budú aj pedagogička Cirkevného konzervatória v Bratislave Petra Adamová (klavír) a sóloharfistka Slovenskej filharmónie Katarína Turnerová.

V sobotu 28. novembra sa vo Veľkej sále Domu umenia uskutoční Slávnostný záverečný koncert 65. music festivalu Piešťany s názvom Magnificat. Adventné vystúpenie sopranistky Simony Šaturovej, pražského komorného združenia starej hudby Collegium Marianum a Speváckeho zboru Lúčnica sa začína o 18.00 h.

Sopranistka Simona Šaturová pochádza z Bratislavy, no žije a pôsobí v Prahe, ako aj na mnohých prestížnych scénach po celom svete.

Vstupenky sú v predpredaji aj cez ticketportal.sk. Viac informácií o koncerte nájdete na web stránke Domu umenia Piešťany.

REKLAMA