Úvod Kultúra Čarovné Smolenice počas leta ožijú hudbou a rozprávkami

Čarovné Smolenice počas leta ožijú hudbou a rozprávkami

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Smolenický zámok s priľahlým šľachtickým parkom má unikátnu atmosféru. V širokom okolí patrí k tým najpríjemnejším miestam pre oddych a menší únik zo všednej pracovnej reality Download 15 times of gentleman's dignity. Aby sme tomuto čarovnému prostrediu dodali celkom nový rozmer, pripravili sme tu pre vás pestrý program letných podujatí. Do Smoleníc zavíta Richard Müller, Robo Grigorov či Jana Kirschner 7zip. A napokon priletí aj rozprávkový drak. Festival Smolenické kultúrne leto vstupuje do šiesteho ročníka! No nebude len o zábave, ale aj o dobročinnosti Drama Friends. Dve percentá z ceny každého predaného lístka na päticu našich podujatí venujeme na liečbu malej Emky Krajčírovej Silent Hills download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Festival tento rok zahájime koncertom legendy našej hudobnej scény, Richarda Müllera 12 솔져스 다운로드. Je jedným z mála muzikantov, ktorí dokážu rovnako dobre osloviť mladšie aj skúsenejšie publikum. Jeho koncerty bývajú nezabudnuteľné nielen pre jeho hudobný talent, ale aj pre jeho výraznú osobnosť a úprimný prístup k fanúšikom 더크로스 don't cry 다운로드. Richard Müller odštartuje Smolenické kultúrne leto 9. júna 2019.

Nasledovať bude Bašavel pod hradbami 29 ptgui. júna. A bude to echtovná letná veselica. Cigánski Diabli vás prevedú prierezom tých najkrajších čardášov a rómskych skladieb, či klasikou obohatenou o ich výnimočnú virtuozitu Warframe download. Na pódiu v rámci koncertu privítame aj charizmatickú Máriu Čírovú. O hudobné zavŕšenie večera sa postará zriedka koncertujúca legenda Roba Grigorova Download Adobe Acrobat.

V rámci hudobného programu sa môžete tešiť aj na pútavú koncertnú kombináciu Jany Kirschner a skupiny Para. Jana Kirschner má dar svoje publikum bez okolkov vtiahuť priamo do hudobného deja 우담바라 다운로드. Para sa teší povesti jednej z najlepších koncertných kapiel na Slovensku. A ich skladby ani po rokoch neprichádzajú o povestnú chytľavosť. Jana Kirschner a Para v Smoleniciach spoločne zaznejú 26. júla.

Bohatý program je pripravený aj pre deti

Nezabudli sme však ani na bohatý program pre najmenších. Počas leta máme pre vás pripravené dve unikátne rodinné podujatia. V rámci Pikniku na zámku sa 14. júla môžete tešiť na nedeľu plnú pohody, zábavy a vône dobrých jedál. O detský program sa počas popoludnia postarajú obľúbené zostavy Paci Pac a Kaprálikovci. Podvečer už zámocké hradby rozozvučí Hudba z Marsu. Neodmysliteľnou súčasťou Pikniku je tiež remeslný trh, ktorý sprevádza celý nedeľný program.

Napokon do Smoleníc priletí aj drak! A tentokrát si privedie aj dračích kamarátov. Počas víkendu 10. a 11. augusta sa v rámci Dračích dní na zámku môžete nechať vtiahnuť priamo do deja interaktívnej rozprávky. Spolu s princeznami, rytiermi a dobrým kráľom Markom Igondom. Pretože nič z toho v dobrej rozprávke chýbať nesmie. Celý víkendový program bude sprevádzať aj dobovo ladený zámocký jarmok.

Ako bonus sme pre vás prichystali ešte jedno vystúpenie. Druhého mája v Smoleniciach hosťujeme divadelné predstavenie Odchody vlakov v podaní Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho. Odchody vlakov sú komediálnym príbehom dvoch neúspešných hercov, ktorí sa aj za cenu totálneho kolapsu snažia zachrániť svoje predstavenie, dobrú povesť a zvláštny milenecký vzťah.

Príďte sa s nami zabaviť do Smoleníc a prispejte tým aj na dobrú vec. Bližšie informácie o podujatiach nájdete na našej webovej stránke SmolenickeLeto.sk, alebo na facebookovej stránke Smolenické kultúrne leto. Lístky sú dostupné na Predpredaj.sk. Tešíme sa na Vás!

PR 

REKLAMA