Úvod Novinky ŽiWellné menu tento týždeň ponúkne pestrú paletu farieb i chutí

ŽiWellné menu tento týždeň ponúkne pestrú paletu farieb i chutí

REKLAMA
Anna bal 2021

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny 정령왕 엘퀴네스 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 취영롱 다운로드. Tento týždeň si pochutíte napríklad na gaštanovej polievke s bielym vínom, smažených zemiakových závitkoch Aloo patra, šaláte s granátovým jablkom, lahodnom karamelovom flane so strúhanou čokoládou, ale aj fazuľovom guláši s pivom Červená veža 국제시장 영어자막 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť iptime searcher. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 사탄의인형 2019 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 바이트 계산기 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 화이트 라이언 찰리 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 Modern Combat.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Parasitic Water Part 1. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma helix jump 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.PR

REKLAMA