Úvod Novinky ŽiWell tento týždeň zasýti, zahreje i prekvapí

ŽiWell tento týždeň zasýti, zahreje i prekvapí

REKLAMA

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny for you. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu vst 다운로드. Menu tento týždeň ponúkne svieži šalát s mätovým pestom, zahriať sa môžete vďaka špenátovej polievke so zázvorom, chuťovo dozaista prekvapí cícerové kari s batátmi a kokosovým mliekom a sladkú bodku za pracovným týždňom môžete urobiť chutným hruškovým koláčom 50가지 그림자.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť windows 10 소프트웨어 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 영화 만들기 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 자소서 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 라이너스의 담요 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 구글 도서 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 장화홍련 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma Download the 4-ball billiards game. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA