Úvod Novinky ŽiWell poteší tento týždeň milovníkov syrov

ŽiWell poteší tento týždeň milovníkov syrov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny 아이폰 6 벨소리 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu Grape Valley. Tento týždeň poteší menu najmä „syromilov“, objaví sa v ňom totiž parmezán, kozí syr, ale aj bryndza a mozzarella. Pochutiť si môžete aj na ďalších špecialitách medzinárodnej kuchyne, napríklad na Kapustnici s hlivou, Kréme z hokkaida so slnečnicou, Ratatouille s čerstvou bazalkou, a tiež Sladkokyslých sabji s ananásom a tamarindom, Pečených čínskych rezancoch s údeným tofu i Tvarohovej roláde 스마트폰 해킹 툴 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť Hangul Edition of Pokémon Heart Gold. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 학습 앱 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 웹사이트 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 실버라이트 영상 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 Download a cinema.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky website image in bulk. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 삼성 갤럭시 앱 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA