Úvod Novinky ŽiWell ponúkne v prvom tohtoročnom menu šaláty, sushi i falafel

ŽiWell ponúkne v prvom tohtoročnom menu šaláty, sushi i falafel

REKLAMA
Skola Rakovice

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Menu prináša každý týždeň množstvo bezmäsitých pokrmov, ktoré sú pestré nielen chuťovo, ale aj farebne 우담바라 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov a nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 윈도우 업데이트 다운로드. Prvý týždeň v roku 2018 prinesie „žiwellné“menu tradične pestrú ponuku jedál, ktorej budú dominovať chrumkavé šaláty, zeleninové sushi, ale aj arabský falafel, či rôzne exotické polievky 트릭아트 던전 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Donáška priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 한영번역기 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 낭만에 대하여 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte genius education textbooks. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 Yonsei University program. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 빨간약 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 언터처블 영화 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma Two Heart2. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA