Úvod PR Články ŽiWell ponúkne klasické jedlá a chute, ale aj exotiku

ŽiWell ponúkne klasické jedlá a chute, ale aj exotiku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny 윈도우 업데이트 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 트릭아트 던전 다운로드. V menu tento týždeň nájdete Francúzsku cibuľovú polievku, Pivovú polievku so syrom, Mrkvovo-pomarančový krém so zázvorom, Sójové mäso na spôsob pečenej kačky, Pečenú pohánkovú fašírku s pórom, ale aj Cukinový koláč s karamelizovanou cibuľkou a údeným tofu a petržlenovými čipsami, Tradičný cícerový falafel, ale aj chutný Cisársky trhanec so slivkovým kompótom 한영번역기 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 낭만에 대하여 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel genius education textbooks. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Yonsei University program. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 빨간약 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 언터처블 영화 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Two Heart2. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 청년경찰 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA