Úvod Novinky ŽiWell ponúkne chutné špeciality z najrôznejších kútov sveta

ŽiWell ponúkne chutné špeciality z najrôznejších kútov sveta

REKLAMA
Skola Rakovice

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny Download the documentary 3 days. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu Pictogram ai download. Medzi chutnými a zdravými jedlami tento týždeň nájdete napríklad chrumkavý reďkvový šalát, voňavú marockú polievka, jemný polentový nákyp, ale aj chutnú cviklovú rajtu s kyslou smotanou a vynikajúci jablkový koláč s karamelom 웹스퀘어 엑셀 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť flux. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 똑같은 말 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 마이링크 펌웨어 24.5 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 베트남사전 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 Google Photos.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Kakao Music. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma Oracle 11g. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA