Úvod Novinky ŽiWell ponúka chutné jedlá z rôznych končín sveta

ŽiWell ponúka chutné jedlá z rôznych končín sveta

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Menu prináša každý týždeň množstvo bezmäsitých pokrmov, ktoré sú pestré nielen chuťovo, ale aj farebne Download the Bible for free. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov a nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu. Tento týždeň si budete môcť pochutiť napríklad na jemne pikantnej a lahodnej Satay omáčke, ktorá je známa hlavne v ázijských krajín Isaac Rivers free download. V menu tiež nájdete Cibuľové bhaji, Hlivové ragú s kyslými uhorkami, Shati Paneer teda severoindické kari so syrom, Kuskus so zeleným hráškom, ale aj tradičnú Hráškovú krémovú polievku s haluškami, či Ryžový nákyp so slivkami Pokemon Quest.

Donáška priamo k vám:

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť Itus River. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 백의성 연애 증후군 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 유튜브 url 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 ultra-high definition images. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 mega zip.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Olympus Guardian. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 파이널 판타지 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA