Úvod Novinky ŽiWell menu – Viete ako chutí ružová voda?

ŽiWell menu – Viete ako chutí ružová voda?

REKLAMA

V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín 세이부축구 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Tento týždeň (5. – 11.11.) môžete ochutnať napríklad ružovú vodu, ktorú zrejme poznáte najmä z kozmetických prípravkov 카카오 게임 다운로드. Používa sa však aj v arabskej kuchyni na ochutenie sladkostí a dezertov, ale aj spojenie s mliekom je fajn – dochutí zmrzlinu, indické Lassi alebo malajzijský nápoj Bandung 드렁큰 타이거 편의점 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 아이언맨3 자막 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel ebsi 동영상 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 초청장 서식 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 종말의 세라프 자막 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 가십걸 시즌1 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 괌 지도 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 신나는 힙합 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA