Úvod Novinky ŽiWell menu tento týždeň – výlet do Ázie aj do južnej Európy

ŽiWell menu tento týždeň – výlet do Ázie aj do južnej Európy

REKLAMA

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé a kvalitné suroviny 실비 키우기 1.9 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 소설 저작권 다운로드. Tento týždeň 5. – 9.3. počas obednej pauzy vás kuchynský tím vrámci ŽiWell menu zoberie na výlet do Ázie aj do južnej Európy. Dobrú chuť Great Escape 1 episode!

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť 토크온 모바일 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel Zumba Dance Download. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 애플 리케이션 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 갤럭시 s7 유심 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 mameppkgui 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Download code without integrity check. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma voice recording. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Knebl
REKLAMA