Úvod PR Články ŽiWell menu tento týždeň v znamení strukovín

ŽiWell menu tento týždeň v znamení strukovín

REKLAMA

V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo 애니콜 게임 다운로드. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín 타임스파이 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Bielkoviny sú potrebné pre správnu funkciu metabolizmu a transport látok po tele Download departure. Strukoviny okrem nich obsahujú aj veľa vlákniny, preto si ich môžete dopriať v rámci tohtotýždňového menu.


Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť masterpieces. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
Knebl
PN Taxi

– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel simple resume form. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Respond 1994 18. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.

– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 Movie Maker Korean edition. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123.

– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 git 파일 다운로드.

– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 문명의 충돌 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.

– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 알함브라 궁전의 추억 8화 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA