Úvod Novinky ŽiWell menu tento týždeň v znamení kvasenia

ŽiWell menu tento týždeň v znamení kvasenia

REKLAMA

V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín 새벽 기도 음악 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Tento týždeň 21. – 25. mája sa ŽiWell menu nesie v znamení kvasenia. Mikrohuby plné vitamínov B a enzýmov ochutia polievku, pomôžu pri príprave cesta na parené buchty a vyrobia aj pivo, ktoré dochutí guláš previous version of TeamViewer.

Donáška nášho menu priamo k vám:

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť hbase. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 노을 꿈 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 인스톨 쉴드 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 Tigan download. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 교육방송 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky TimeSpy download. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma Monster Federation. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA