Úvod Novinky ŽiWell menu – tento týždeň Špenátové halušky i Kelové kofty

ŽiWell menu – tento týždeň Špenátové halušky i Kelové kofty

REKLAMA

V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín Sudden Attack. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Tento týždeň od 8.10. do 14.10. si môžete dopriať vrámci ŽiWell  menu napríklad Špenátové halušky, ši Kelové kofty alebo Laksu 영화 완벽한타인 다운로드. Tak neváhajte a príďte a výnimočný obed.

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť Shader download. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 익스플로러 11 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Weisin download. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 이상한사람 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 gx works2 32bit.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Yesfile cartoon. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma JumpForce. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

PR

REKLAMA