Úvod Novinky ŽiWell menu tento týždeň ponúka ananás v cestíčku i medvedí cesnak

ŽiWell menu tento týždeň ponúka ananás v cestíčku i medvedí cesnak

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ak máte chuť na zdravé a chutné jedlo určite navštívte komunitné centrum ŽiWell. Tu pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín 영화 빅쇼트 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko, nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 궁귀검신 다운로드. Tento týždeň 3. – 6. apríla si môžete vychutnať ŽiWell menu, v ktorom nájdete napríklad aj sladučký ananás v cestíčku, medvedí cesnak plný vitamínov či domácu tatársku 아바스트 프리 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť Windows 10 kn download. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel TomFile. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Youtube 2160p. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 dvd shrink 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 Millennium Gymnastics Download.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky microsoft office 2019. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 맥스틸 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA