Úvod Novinky ŽiWell menu tento týždeň aj v znamení šalátov

ŽiWell menu tento týždeň aj v znamení šalátov

REKLAMA

V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín mysql toad 다운로드. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Tento týždeň od 17.9. do 23.9. si môžete dopriať vrámci ŽiWell menu napríklad top šaláty s panenskými olejmi nwc 2.75a 다운로드.


V ŽiWell používajú v šalátoch len panenské oleje. Najčastejšie je to olivový olej Aura Sync Download. O jeho priaznivých vlastnostiach by sa dalo písať dlho, vedeli ste však , že olivovník sprevádza ľudí pravdepodobne už od Neolitu (mladšej doby kamennej) 엘리전스 다운로드? Na území Španielska sa našli semená olív staré približne 8 000 rokov. Najväčšími producentmi olivového oleja sú Španielsko nasleduje Taliansko, Grécko a spolu vyrobia približne 75 % svetovej produkcie tohto oleja 나비스웍스 다운로드. Príďte si dať nielen šaláty aj tento týždeň.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť Final Cut Pro for free. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel 갱비스트 무료 다운로드. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte EuroTruck Korea Map. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 맥os 모하비 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 von Mark.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

PR

REKLAMA