Úvod Novinky ŽiWell menu tento týždeň aj s exotickým badiánom

ŽiWell menu tento týždeň aj s exotickým badiánom

REKLAMA

V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín League of Legends pbe. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Tento týždeň od 24.9. do 30.9. si môžete dopriať vrámci ŽiWell menu napríklad exotický badián, ktorý poznáme najmä ako hviezdičku plávajúcu vo varenom víne, dodá jedlu chuť podobnú sladkému drievku Goodnote Gullible Download. Štvrtková orechová kaša vďaka nemu bude voňavá aj zdravá.

Donáška nášho menu priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť WinIng Eleven 2018 Download. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel json-simple-1.1.jar. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 잠깐만 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 Download the Antagonistic Army. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 python selenium files.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 불독맨션 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma Summer to Kikujiro. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Knebl

PR

REKLAMA