Úvod Novinky ŽiWell menu – rakytníkový šalát a iné jarné špeciality

ŽiWell menu – rakytníkový šalát a iné jarné špeciality

REKLAMA

Ak máte chuť na zdravé a chutné jedlo určite navštívte komunitné centrum ŽiWell. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín Zumba Dance Download. Jedlo si môžete nechať priviezť domov i na pracovisko. Nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu 애플 리케이션 다운로드. Tento týždeň 16. – 20. apríla si môžete vychutnať ŽiWell menu, v ktorom nájdete tiež plody rakytníka nabité obrovským množstvom vitamínov a biologicky aktívnych látok so širokospektrálnymi účinkami na ľudské zdravie 갤럭시 s7 유심 다운로드. Tie spolu s kozím syrom a zmesou listov vytvoria šalát, ktorý určite osloví vaše chuťové bunky.

Donáška nášho menu priamo k vám:
– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť mameppkgui 다운로드. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel Download code without integrity check. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte voice recording. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 엔드노트 무료 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 Download 1q84.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky Godfather 2. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 아이패드 오픈로드 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA